1. KOUPALIŠTĚ HAUS
  2. PANORAMA BAD GRÖBMING
  3. PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ AICH
  4. LÁZNĚ SCHLADMING
  5. RAMSAU BEACH
  6. THERME AMADÉ ALTENMARKT

1. KOUPALIŠTĚ HAUS

Vyhřívané koupaliště a beach-volejbalové hřiště (vzdálenost z apartmánu 500m, z centra obce podchodem pod hlavní cestou B320 a jste přímo u koupaliště).

2. PANORAMA BAD GRÖBMING

Vzdálenost autem z HAUSU 12 km do obce Gröbming. (HAUS-AICH-GRÖBMING). V obci Gröbming je označen příjezd k PANORAMA BAD GRÖBMING. Moderní zařízení, otevřené v roce 2010, plavecký bazén, whirpooly, saunový svět, brouzdaliště, skokanská věž, vše s nádherným výhledem na vrchol STODERZINKEN.

3. PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ AICH

Přírodní koupaliště v obci AICH, z apartmánů pouze 5 min jízdy autem (HAUS – AICH). Beach-volejbalové hřiště, tenisové antukové kurty, stolní tenis, vodní trampolína, restaurace.

4. LÁZNĚ SCHLADMING

Vzdálenost autem z HAUSU 5 km do SCHLADMINGU. (HAUS-SCHLADMING, sjezd z B320 SCHLADMING OST, odbočka vpravo, dále podjezdem). Zimní a letní lázně, whirpooly, saunový svět, brouzdaliště, tobogány, skluzavky, fitness-studio, vše s nádherným výhledem na okolní hory.

5. RAMSAU BEACH

Přírodní koupaliště v obci RAMSAU, z apartmánů 10 min jízdy autem (HAUS – SCHLADMING-RAMSAU). Lanový park, vodní fotbal, 2x Beach-volejbalové hřiště, dětské hřiště, půjčovna Segway.

6. THERME AMADÉ ALTENMARKT

Vzdálenost 28 km . (HAUS – SCHLADMING – RADSTADT, ALTENMARKT). Termální lázně, bazény se slanou i sladkou vodou, vnitřní a venkovní bazény, whirpooly, saunový svět, brouzdaliště, tobogány, skluzavky, fitness-studio, vše s nádherným výhledem na okolní hory.